Lotus Psikoloji

LOTUS Psikoloji çocuk,genç,yetişkin,eş, aile ve kurumlara yönelik psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmeti vermektedir. Ruhsal sağlığınızı onarmak, daha iyi hissetmeniz ve baş etme stratejilerinizi geliştirmek adına sonsuz kabulümüzle yanınızdayız.

İletişim Bilgilerimiz

Çocukluk ve ergenlik döneminde yaşanan sosyal problemler, öğrenme güçlükleri, aile içi çatışmalar ailelerin çocuk & ergen psikolojisi alanında uzman bir psikoterapiste başvurmalarının başlıca nedenleri arasındadır.

Çocuk ve Ergen Psikolojik Destek Hizmetlerimiz

Ergenlikte Duygusal Sorunlar ■ Akademik başarısızlık ■ Sınav/performans kaygısı ■ Okul Korkusu/Okula Uyum Problemleri ■ Akran zorbalığı ■ Fobiler ■ Cinsel kimlik sorunları ■ Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları ■ Sosyal Fobi ■ Stresle Başa Çıkma ve Öfke Kontrolü ■ Uyum ve Davranış Sorunları ■ Aile Ve Arkadaşlara İlgili İlişki Problemleri ■ Öfke Nöbetleri Ve Agresif Davranışlar ■ Travmaya Bağlı Sorunlar ■ Uyku Ve Yeme Sorunları ■ Ebeveyn Kaybı / Yas Süreci ■ 0-6 Yaş Gelişim Takibi / Gelişimsel Problemler ■ Alt Islatma/Kirletme ■ Yalan Söyleme ■ Parmak Emme ■ Tırnak Yeme ■ Çalma ■ Mastubasyon ■ Tikler ■ Kardeş Kıskançlığı ■ Özgüven ■ Öğrenme Güçlüğü ■ Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Bozukluğu

Hizmetlerimiz

Lotus Psikoloji çatısı altında sunulan hizmetlerimiz.