Lotus Psikoloji

LOTUS Psikoloji çocuk,genç,yetişkin,eş, aile ve kurumlara yönelik psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmeti vermektedir. Ruhsal sağlığınızı onarmak, daha iyi hissetmeniz ve baş etme stratejilerinizi geliştirmek adına sonsuz kabulümüzle yanınızdayız.

İletişim Bilgilerimiz

Bireysel terapi; danışan, psikoterapistin kendisiyle bire bir ilgilendiği seanslara girer. Bu, danışan ve terapistin birlikte çözebileceği problemler için başvurulan temel yöntemlerden biridir. Danışanın, problem veya problemlerini bireysel çerçevede ortaya koyması, terapistiyle bunu birebir ele almayı tercih etmesi ile ortaya konan problemlerin danışan ve psikoterapist arasındaki güven ilişkisine dayanarak gerçekleştirilen çalışmalardır.

Bireysel Terapi Hizmetlerimiz

■ Depresyon ■ Endişe/korku ■ Panik Atak ■ Stres ■ Uyum Sorunları ■ İletişim sorunları ■ Kontrolsüz Öfke ■ Yas ve kayıp ■ Uyku Sorunları ■ Fobiler ■Travmalar ■ Takıntılar (Obsesyon) ■ Bedensel algısı sorunları ■ Cinsel, fiziksel ve duygusal istismar ■ Kronik Mutsuzluk ■ Özgüven Eksikliği ■Alışveriş Hastalığı ■ Anksiyete Kaygı Sorunları ■ Yeme Sorunları ■ Kişilik Bozuklukları ■ Cinsel Kimlik Sorunları ■ Şizofreni Ve Psikozlar ■ Duygudurum Sorunları

Hizmetlerimiz

Lotus Psikoloji çatısı altında sunulan hizmetlerimiz.