Lotus Psikoloji

LOTUS Psikoloji çocuk,genç,yetişkin,eş, aile ve kurumlara yönelik psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmeti vermektedir. Ruhsal sağlığınızı onarmak, daha iyi hissetmeniz ve baş etme stratejilerinizi geliştirmek adına sonsuz kabulümüzle yanınızdayız.

İletişim Bilgilerimiz

Öykü Gülken DURAK

img

1991 yılında İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Edirne’de tamamladıktan sonra 2015 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Ardından Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamladı ve uzmanlığını aldı. Üniversite öğrenimi boyunca çeşitli Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezleri, Sevgi Evi Çocuk Yuvası, Anaokulları ve Üniversite hastaneleri Psikiyatri birimlerinde stajlarını tamamladı.

  • 2015 yılında Bilişsel Davranışçı Terapilerin Klinik uygulama eğitimini Prof. Dr. Ebru ŞALCIOĞLU’ndan aldı.
  • 2016 yılında, İleri Derece Bağımlılık Eğitimini Bağımlılık Danışmanı Jale KERİMOL JOHNSON’dan aldı ve ardından Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi AMATEM(Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi)’de stajını tamamlayarak bağımlılık danışmanlığı yapmaya başladı.
  • 2016 yılında Evlilik Çift Terapisi ve Cinsel Terapi Eğitimini Citeb Başkanı Uzm. Psk. Gökhan GÖKSU’dan aldı ve Evlilik-Çift ve Cinsel terapistliğine başladı.
  • 2017 yılında Oyun Terapisi Eğitimini Dr.Psk. Selen AYAS BÜTÜN’den alarak Oyun Terapisi terapistliğine başladı.
  • 2019 yılında Medipol Üniversitesi’nde Sağlık Bakanlığı onaylı Hipnozun Tıbbi Uygulamaları eğitimini tamamladı.
  • 2 yıl özel bir okulda Okul Psikoloğu görevi yaptıktan sonra, 2 yıl İstanbul’da özel bir psikolojik danışmanlık merkezinde danışan görmüştür. Şu an kurucusu olduğu Edirne Lotus Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde çalışmalarına devam etmektedir.

PSİKOLOG # UZMAN PSİKOLOG # EDİRNE PSİKOLOG #